Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.378 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 5 cm |
| Electronic | No |
| Model Number | QDB-3A |
| Type | Test Instruments |
| Brand Name | TANTESTO, TANTESTO |
| Origin | Mainland China |
| Year | 1988-1999 |
| Model | DDOD 100 |
| Voltage | 9V |
| Power | DC 8-28V |
| Applicable Models | Most of the cars |
| Warranty | 12 Months |
| Model Name | QDB-3A Automobile Ignition Coil Tester |
| Item Weight | 0.43kg |
| Item Type | Stepper Motor Instrument |
| Keywords | Solenoid Valve Idling Stepper Motor Instrument |
| PWM | 1-100KHz/0-100% |
| Step Motor | Max 15A |
| DMM | DC 0-30V/0-1M |
| Housing | ABS+IRON |
Instock
There are no reviews yet.