Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.163 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | plastic |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | nail polish removal bowl |
| NET WT | 163g |
| Type | Soaker Caps |
| Brand Name | Maychao |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | nail polish remover |
Instock
There are no reviews yet.