Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | UV Gel Polish Remover |
| Model Number | Nail Polish Eliminator |
| NET WT | 15ml |
| Type | Non-Acetone Nail Polish Remover |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | nail polish remover |
| Shelf Life | 3 years |
| Feature1 | Nail Art Polish Cleansing |
| Feature2 | UV Gel Polish Delete |
| Feature3 | Remove Excess Polish |
| Feature4 | Cleaner Excess Sticky Layer |
| Feature5 | Nail Cleanser |
| Feature6 | Nail Cuticle Remove |
| Feature7 | Cleaner Nail UV Gel |
| Feature8 | Removeing False Nails |
| Feature9 | Nail Art Removal |
Instock
There are no reviews yet.