Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | PP Cotton |
| Theme | Animals & Nature |
| Height | 11cm-30cm |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Model Number | t329 |
| Warning | Not edible |
Instock
There are no reviews yet.