Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 33 |
| Weight | 1.2kgs |
| Voltage | 100-240V |
| Size | L200*W210*T95mm |
| Material | ABS |
| Model Number | NB-02 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 66W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Nail Lamp with Rhinestones | Rechargeable UV Nail Lamp |
| 33 Led Beads | 100% Handmade crystals |
| High Power 66W | 7800mAh power battery |
| 4 Timer setting:10S 30S 60S 90S | Infrared Smart Sensor |
| charging 3 hours working 7-10 Hours | Home/Salon/Manicure Shop/Travel |
| S10 Rechargeable Nail Lamp | Salon equipment |
| maquina de unha em gel | nail lamp uv led professional |
| lampada led unghie | maquina de unhas |
| Cordless PRO Cure Led Lamp | lampara de unas UV recargable |
| lampara de unas LED | lamparas UV inalambricas para unas |
Instock
There are no reviews yet.