Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.675 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | No |
| Weight | 666g |
| Voltage | 120-240V |
| Size | About 19*17.5*14.5cm/7.48"X6.89"x5.71" |
| Material | ABS Plastic |
| Model Number | WC-003 |
| Power Source | Electric |
| Type | Air Dryers |
| Power | 300W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Fr(origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.