Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.466 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 11 cm |
| Lamp Beads | other |
| Weight | 0.345kg |
| Voltage | other |
| Size | about23*20*10.5cm/9.1*7.87*4.13inch |
| Material | PP |
| Model Number | X11MAX |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 48W |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | UL, CE, CCC |
| Nail Drying Lamp | Nail Tools |
| Nail Lamp UV Led Professional | Professional Material Nail |
| UV Light Flashlight | Manicure Products |
| Gel For Nails | UV Led Lamp Salon Quality |
| Machine To Paint Nails | UV Nail Dryer |
| All Manicure Lamp | Nail Charms |
| Nail Drill | Nail Stickers |
Instock
There are no reviews yet.