Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Lamp Beads | 20 |
| Weight | 1.5kg |
| Voltage | 110v-240v |
| Material | ABS |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Type | UV Lamps |
| Power | 48W |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Nail Dryer, nail dryer |
| Certification | CE, CCC |
| rhinestones nail lamp | nail lamp with rhinestones |
| nail lamp uk plug | nail lamp au plug |
| nail lamp with handle | Manicure Lamps |
| size | nail art machine |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.