Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 41 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 432 |
| Weight | 2300g |
| Voltage | 100-240V |
| Size | Dia 75cm |
| Material | ABS |
| Model Number | NB-485 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 36W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Nail Desk Lamp | Nail Desk Lamp Photography lighting |
| 432 Led Lights | Color tempterature:3200-5600K |
| Power:36W LED UV Nail Lamp | Use For:Home/Salon/Manicure Shop |
| Small Size:Dia 580*H290cm/Dia216.5*H114 inch | Big Size:Dia 750*H370cm/Dia295.2*H145.7 inch |
| lampada led unghie | maquina de unhas |
| Nail tools | Salon equipment |
| Led Light for Nails | Half Moon Light for Lash Extensions |
| Desk Lamp for Beauty | Desk Lamp for Skincare |
| Desk Lamp for Eyebrows | Desk Lamp for Tattoo |
| Led Light for Beauty | Led Light for Lash Extensions |
| LED Table Lamp with Rhinestone | Nail Tech Lamp |
| LED Table Lamp with Stepless Dimming and Color Temperature | Table Lamp for Nails |
Instock
There are no reviews yet.