Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 13 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | LSCLM |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Black Eyeliner |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | Q2407 |
| NET WT | 1g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Fast/Quick Dry, Natural |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| Formulation | Liquid |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | New |
| Type | Eyeliner |
| Manufacturer | Eye Liner |
| Distributor/Importer | Liquid Eyeliner |
| waterproof eyeliner pencil | eye liner pencil |
| make up eyeliner | black eyeliner |
| liquid eyeliner pen | eyliner waterproof |
| Waterproof Long-lasting Liquid eyeliner | long lasting professional eyeliner |
| quick dry eyeliner pencil | waterproof liquid eyeliner |
| Long-lasting Waterproof Liquid Eyeliner | black liquid eyeliner makeup |
| Liquid Eyeliner | Eye Liner Pen |
| Eyes Makeup | Eye Liner Easy to Wear |
| Quick-dry Eye Liner | Superfine Professional Eyes Liner |
| Smudge Proof | Ultra-Precise Tip |
| Richly Pigmented | Long-Lasting |
| eyeliner | eye liner |
| eyeliner waterproof | waterproof eye eyeliner |
| eye liner pencil | long lasting eyeliner |
| qibest black liquid eyeliner | eyeliner free shipping |
| eyeliner pencil | silkworm lashes eyeliner |
Instock
There are no reviews yet.