Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | glass |
| Quantity | 1 |
| Model Number | qt0678 |
| NET WT | 45g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
Instock
There are no reviews yet.