Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | acrylic powder |
| Quantity | 2 pieces per set |
| Model Number | 3 in 1 acrylic powder |
| NET WT | 30 ml *2 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| color | nude, white, pink, clear |
| feature | carving, dipping, extending |
Instock
There are no reviews yet.