Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 8 × 9 cm |
| Ingredient | Acrylic Powder & Glitter |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | as show |
| NET WT | Approx 28g/Bottle |
| Brand Name | MAFANAILS |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Type | Crystal Powder Dipping Pigment |
| Design | Nail Supplies For Professionals |
| Use | For Nail Extension |
Instock
There are no reviews yet.