Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | UP200 |
| Brand Name | DING YOU YOU |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.