Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 4 cm |
| Power | other |
| No-Load Speed | 14500rpm |
| Output voltage | other |
| Material | Plastic |
| Model Number | k16 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.