Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No-Load Speed | 14500rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 14*6.7*3.6CM |
| Model Number | Nail drill machine |
| Brand Name | XMSJ |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, FCC, RoHS, pse |
| Power: | 5W |
| Rated voltage: | 3.7V |
| Material: | ABS |
| Color: | White |
| Speed: | 15000RPM |
| Battery type: | polymer lithium battery |
| Battery capacity: | 500mAh |
| Charging time: | 1-2 hours |
| Battery life: | 1-2 hours |
| Charging voltage: | 5V/1A |
| feature 1 | Multifunctional Electric Nail Polish Drill Machine |
| feature 2 | Nail Grinding Polishing Machine |
| feature 3 | grinding machine manicure |
| feature 4 | 5 In 1 MINI Electric Nail Drill |
| feature 5 | pedicure manicure tools |
| feature 6 | electric nail machine |
| feature 7 | electric nail file |
| feature 8 | electric nail grinder |
| feature 9 | Nail drill machine |
| feature 10 | electric nail sander |
| feature 11 | Nail Accessories |
| feature 12 | dropshipping |
| feature 13 | free shipping |
| feature 14 | nail art removal |
Instock
There are no reviews yet.