Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Customized Type | others |
| is_customized | No |
| Model Number | TD1118 |
| Shape | Nipple |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Brand Name | DHDH |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Origin | Mainland China |
| Baby Accessories | Pacifier Clip |
| Teether | For New Born |
Instock
There are no reviews yet.