Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | acetone |
| Quantity | 3 items in one set |
| Model Number | aivy-02 |
| NET WT | 75ml |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| Product 1 | brush cleaner |
| Product 2 | container |
| Product 3 | filter |
| Feature 1 | for the new brush, you can use brush cleaner to start |
| Feature 2 | deep cleaning brush, no residue |
| Feature 3 | contains oil content and has maintenance ingredients for brush hair |
| Type 1 | cleaning liquid |
| Type 2 | brush wash liquid |
Instock
There are no reviews yet.