Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 3 × 2 cm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | TMC568 |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24 |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | JBAILI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.