Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | MP05 |
| Thread Count | 200TC |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Sleeping pillows |
| Filling | Foam |
| Material | Memory Foam |
| Use | Travel, Bedding |
| Brand Name | Newentor |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | All |
| Item Firmness Description | Soft |
Instock
There are no reviews yet.