Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Grade | Qualified |
| Model Number | youmi-01 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Feature | Anti-Apnea, Anti-Snore |
| Filling | Microfiber |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.