Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.092 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 32 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Preppy Style |
| Gender | boys |
| Item Width | 7.8inch |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 11.8inch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 16.5inch |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Brand Name | HGIRXV |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Range | 7-13Y |
Instock
There are no reviews yet.