Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GT0009 |
| Size | Small (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | HOBOS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
Instock
There are no reviews yet.