Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 9 cm |
| Item Width | 12cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 27cm |
| Item Height | 40cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Oxford |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | TS-898 |
| Material Composition | Oxford |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.