Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.114 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 8pcs |
| Model Number | ZH26101 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 8*7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| type 1 | jelly glass gel set |
| type 2 | nail supplies |
| type 3 | nails varnishes |
| Used with | Base Gel and Top Coat |
Instock
There are no reviews yet.