Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 12ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | K001 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 12ML |
| Brand Name | Maychao |
| Origin | Mainland China |
| Shelf life | 3 years |
| Suitable for skin type | any skin type |
| Cosmetic properties | color, durability, gloss, use effect, |
| Specification type | normal specification |
| Whether it is a special purpose cosmetics | No |
| Colors | 48 |
Instock
There are no reviews yet.