Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | 56002 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.10ml |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Drying Agent |
| Needed | Top Base Gel |
| Lasting Period | 3-4 Weeks |
| Cure Tools | UV lamp, LED lamp |
| Certificate | SGS, MSDS |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Items Type | Bloom Gel Nail Polish for DIY Nails Art Design |
| Effect | Spreading Bloom Marble Effect |
| Manicure | Self Bloom nail polish for DIY Nail Art |
| Features | Quick Bloom for Manicure Design |
Instock
There are no reviews yet.