Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 5ml |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | Resin |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 5ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item1 | Spider Gel |
| Item2 | Spider Web Gel Nail Polish |
| Item3 | Wire Drawing Nail Gel |
| Item4 | Semi Permanent Gel |
| Item5 | Gel Polish Nails |
| Cured | UV Lamp, Led Lamp |
| Soak off | Remove with Acetone |
| Used for | Nail Beauty Salon, Rrivate Using |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Lasting Period | About 3 Weeks |
| Feaature1 | Gel Polish |
| Feaature2 | Gel Nalls |
Instock
There are no reviews yet.