Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | natural resin |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml/10ml |
| Brand Name | NAILCO |
| Origin | Mainland China |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Healthy and Eco-friendly | Vernis Semi Permanent |
| Cured tools | UV/LED Lamp |
| Certification | MSDS, SGS |
| It needs to apply | Base coat, Top coat, Matte top |
| Cure Time | 6W/24W/36W nail lamp 30s/60 time setting |
| Gel Nail Varnishes | Professional Nail Beauty Salon |
Instock
There are no reviews yet.