Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 cm |
| Housing Material | aluminum |
| Model Number | RPS-2(BPK) |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven |
| Certification | none |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 700w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Sandwich Breakfast Machine |
| Feature 2 | Toaster Light Food Machine |
| Feature 3 | Bread Maker |
Instock
There are no reviews yet.