Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Material | stainless steel |
| Model Number | L-169 |
| Brand Name | LIZY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Scissor |
| Steel thickness | 3.5mm |
| Size | 9.6X4.3cm |
| Weight | 18g/pc |
| Head | sharp |
Instock
There are no reviews yet.