Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | LP0005 |
| Type | Gel Pen |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Lopet |
| type 1 | Gradient low gravity pen holder |
| type 2 | Non toxic fruit flavored pen refill enhances writing mood |
| type 3 | Gradient frosted pen holder |
| type 4 | Cute design bookmark |
Instock
There are no reviews yet.