Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 6 cm |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | LT-1282 |
| Type | Gel Pen |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Lopet |
| Quantities | 4pcs per set |
Instock
There are no reviews yet.