Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | See outer packaging |
| Quantity | 1pc |
| Size | Full Size |
| NET WT | 10g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to apply, Even out skin tone, Concealing, Concealer, other |
| Formulation | Powder |
| Brand Name | OREADEX |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Shelf Life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.