Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FL2026 |
| Certification | CE, Other |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | Other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Automatic skewers machine |
| Model | FL2026 |
| product number | GL0665 |
| Voltage | 220v |
| Maximum power | 800w |
| Applicable number | 3-5 people |
| Product size | 240*235*265mm |
| Note | English manual |
Instock
There are no reviews yet.