Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 8 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Quantity | 1/1set |
| Model Number | NN23122502IFANYUO |
| Size | Full Size |
| NET WT | 13g |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Hydrating, Waterproof / Water-Resistant, BRIGHTEN, Concealer, Natural, Nutritious |
| Formulation | Liquid |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
Instock
There are no reviews yet.