Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | S-5 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN, Unisex Men Women Teenager |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 180mm |
| Lens Height | 110mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating, Cylindrical |
| Brand Name | LOCLE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Origin | Mainland China |
| Item | Skiing Glasses/Snowboard Ski Goggles |
| Weight | about 160g |
| With Cloth Bag | Yes |
| Feature | UV400 Protection, Mirror Coating, Anti-fog, Cylindrical |
| Double Layers | Yes |
| Free Size | Small to Large |
| Ventilation | Two-way channel |
| Design | Goggles features a OTG |
| Place of Origin | Made In China |
Instock
There are no reviews yet.