Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 38 × 86 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 750W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | oil press |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Name | Commercial oil press |
| Model: | S03 |
| Voltage | AC 220V 50Hz |
| Rated power | 2.2KW |
| Product number | JD1952B |
Instock
There are no reviews yet.