Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 120 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2000W |
| Capacity | >15kg |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Applicable space | Bedroom |
| Additional features | Intelligent constant temperature |
| Electric heater maximum power | 2200W |
| Control mode | Voice |
| Power type | Alternating current |
Instock
There are no reviews yet.