Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Theme | Sports |
| Warning | – |
| Model Number | Mini Basketball Toy |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12Y, 25-36m, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | China certified (3C) |
Instock
There are no reviews yet.