Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1 Piece |
| Model Number | HYS24072503IFANYUO |
| Single color/multi-color | single color |
| Finish | Luminous, Glitter, Shimmer, Metallic, Radiant, Natural, Satin |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 5g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Natural, BRIGHTEN, Waterproof / Water-Resistant |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Type | Eye Shadow |
| Color | Monochrome, 01#, 02#, 03#, 04# |
| Effect | Pearlescent, Shimmering, Metallic, Fine Glitter, Polarized Glitter |
| Texture | Gel |
Instock
There are no reviews yet.