Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certification | WZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1Pcs |
| Single color/multi-color | single color |
| Finish | Glitter, Shimmer |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 5g |
| Benefit | Easy to Wear |
| Origin | Mainland China |
| Type | Eye Shadow |
Instock
There are no reviews yet.