Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Highlighter Eye shadow |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Mineral |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | Q2201 |
| Single color/multi-color | single color |
| Finish | Luminous, Glitter, Shimmer, Matte, Metallic, Natural |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 1.5g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Natural, other, BRIGHTEN, Waterproof / Water-Resistant |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Eyeshadow Pencil |
| Distributor/Importer | glitter eyeshadow |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | New |
| Type | Eye Shadow |
| qibest makeup | cosmetics eyeshadow pencil |
| eyeshadow feature 1 | shadows eyeliner highlighter |
| eyeshadow feature 2 | shimmer eyeshadow pigment |
Instock
There are no reviews yet.