Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 16 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Hyaluronic Acid, Vitamin E, Palmitoyl Tripeptide-1 |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | Lip Booster Plumping Serum |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 15g |
| Brand Name | Yoxier |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Balm |
| Features1 | Makes lips fuller, plumper, and sexier |
| Features2 | Keeps lips hydrated and prevents dryness |
| Features3 | Enlarges lips, moisturizes, and reveals natural plump lips |
Instock
There are no reviews yet.