Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1 piece |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious, other |
| NET WT | 20g |
| Brand Name | west&month |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | new |
| Shelf Life | 3 years |
| Manufacturer | China |
| Type | Lip Balm |
Instock
There are no reviews yet.