Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2019151255 |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Vitamin C, Arbutin |
| Quantity | 1PC |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 8.5g |
| Brand Name | PWYUMAN |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | AS SHOW |
| Shelf Life | 3 YEARS |
| Manufacturer | barubt |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | JUJIALONG |
Instock
There are no reviews yet.