Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 2 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Smooth Lips |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | Long-lasting Hydration |
| Model Number | Improve Lip Dryness |
| Benefit | Moisturizer |
| NET WT | 15g |
| Brand Name | Hoygi |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | Gentle Lip Exfoliation |
| Shelf Life | 3 Years |
| Manufacturer | Increase Lip Elasticity |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | Fade Lip Lines |
| Item Type | Nourishing Lip Balm |
| Suitable for Skin | All Skin |
| Feature 1 | Relieves Lipitis |
| Feature 2 | Plump Lip |
| Feature 3 | Lip Care Products |
| Feature 4 | Remove Dark Skin |
| Feature 5 | Anti-cracking Lip Balm |
Instock
There are no reviews yet.