Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 4 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Model Number | WH22677 |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 5.5g |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Type | Lip Balm |
Instock
There are no reviews yet.