Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Turmeric root extract, lemon extract, shea butter |
| Quantity | 1Pcs |
| Model Number | Lip Balm |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 5g |
| Brand Name | ouhoe |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 2024-10-09 |
| Shelf Life | 3 Years |
| Manufacturer | ouhoe |
| Type | Lip Balm |
| Feature 1 | Smoothing Dryness Lip |
| Feature 2 | Lip Dead Skin Remover |
| Feature 3 | Remove Dark Skin |
| Feature 4 | Nourishing Lip Balm |
| Feature 5 | Remove Dark Lips |
| Feature 6 | Reduce Lip Lines |
Instock
There are no reviews yet.