Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Linshang Model | LS125 |
| Model Number | LS125 |
| Brand Name | linshang |
| Origin | Mainland China |
| Weight | About 194g |
| Dimension | 148mm*76mm*26mm (L*W*H) |
| Display | 240*160 dot matrix LCD |
| Probe connection | Push pull (Snap-in style), Aviation socket |
Instock
There are no reviews yet.